Wie is wie bij van den Brandt

Even een gezicht bij diegene waar u contact mee heeft.

Lees hier meer over autobedrijf Van Den Brandt

Wil Schoonus
1ste Autotechnicus
0411-65 20 00
Rene Schuurmans
1ste Autotechnicus
0411-65 20 00
Wesley van de Sande
Autotechnicus
0411-65 20 00
Arie van Beers
Customer Relation Manager
0411-65 20 06
arie@vdbrandt.nl
Mikel Trieling
Customer Relation Manager
0411-65 20 05
mikel@vdbrandt.nl
Wilbert Swinkels
Parts Manager
0411-65 20 04
wilbert@vdbrandt.nl
Ad van Gils
Financial Controller
0411-65 20 00
ad@vdbrandt.nl
Frank van den Brandt
Directeur
0411-65 20 00
frank@vdbrandt.nl
Dennis van den Brandt
Verkoopadviseur
0411-65 20 00
dennis@vdbrandt.nl

Thijs Dillen
Verkoopadviseur
0411-65 20 00
thijs@vdbrandt.nl